در حال بارگزاری
از صبر و شکیبایی شما متشکریم

Altium Designer

نرم افزار Altium Designer که نام قدیمی تر آن PROTEL DXP بوده است ، نرم افزار قدرتمندی است که برای طراحی PCB جزو بهترین نرم افزارهای الکترونیک می باشد


نرم افزار Altium Designer که نام قدیمی تر آن PROTEL DXP بوده است ، نرم افزار قدرتمندی است که برای طراحی PCB جزو بهترین نرم افزارهای الکترونیک می باشد. یکی از مزایای این نرم افزار دسته بندی مناسب کتابخانه ی قطعات است که با صرف زمان کوتاهی قطعه مورد نظر را خواهید یافت.
محیط طراحی PCB در Altium ، به دلیل داشتن کتابخانه هایی کامل و بدون نقص معروف است و این امر سبب رفاه بیشتر مهندسین در حین طراحی انواع PCB با این نرم افزار، خواهد شد. در این نسخه امکان شبیه سازی و کد نویسی برخی از FPGA ها نیز فراهم شده است که زمان طراحی و پیاده سازی را حداقل می کند.نسخه جدید این نرم افزار حرفه ای دارای تحولات و پیشرفت های زیادی بوده که طراحی مدارات الکترونیکی را بسیار راحت تر می کند.

امکانات ویژه ای به نسخه 17 نرم افزار افزوده شده که شامل افزایش لایه های طراحی مکانیکی ،‌کلاسهای جدید و پیشرفت های باورنکردنی در هوش مصنوعی این نرم افزار می باشد . هوش مصنوعی در این نسخه به قدری تقویت شده که شما بدون هیچ مشکلی می توانید طرح های خود را به سرعت طراحی و عیب یابی کنید.


همچنین قادر خواهید بود برای مدارات طراحی شده فیبر مدار چاپی آماده کنید و از آن ها برای ساخت مدارات استفاده نمایید. اطمینان داشته باشید که تا به امروز هیچ نرم افزار شبیه سازی به اندازه آلتیوم پیشرفته نشده است.

 

👈 دانلود نرم افزار + آموزش نصب 

👈 آموزش نحوه کار با نرم افزار